Apie mus

Įkurta 2003 metais UAB „Saugos sprendimai” įmonė, konsultuoja visais saugumo klausimais.

Mes – parduodame, projektuojame, montuojame ir techniškai prižiūrime apsaugines, gaisrines, signalizacijos, vaizdo stebėjimo, įeigos kontrolės ir gesinimo sistemos. Pajungiame objektus į stebėjimo pultus. Įrengiame vaizdaspynes, montuojame telekomunikacinius ir kompiuterinio ryšio tinklus.

Įmonės kolektyvas – susiformavęs jau daugelį metų, nes ilgai dirbo signalizacijos sistemų diegimo srityje. Dirba kvalifikuoti specialistai, besidomintys savo srities naujovėmis. Mūsų tikslas – pasiūlyti vartotojui kokybišką produktą ir aukštą darbų kokybę.

Aukšta kokybė

Mūsų darbuotojai greitai ir kokybiškai atliks visus darbus. Darbų kokybę garantuoja ilgametė patirtis ir aukšta darbuotojų kvalifikacija. Kvalifikuoti bendrovės specialistai, aptarnaujantys priešgaisrines sistemas, naudoja profesionalią testavimo įrangą, su kuria galima greitai ir nesunkiai įsitikinti turimos signalizacijos nepriekaištingu funkcionavimu.

Licencijos ir Atestatai

Įmonės vadovas yra atestuotas statinio statybos specialiųjų darbų vadovu.

Policijos departamento prie Lietuvos respublikos vidaus reikalų ministerijos išduota licencija ginkluotai asmens ir turto apsaugai.

Įmonė viena iš pirmųjų Lietuvoje yra licenzijuota Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Lietuvos respublikos vidaus reikalų ministerijos.

Aplinkos ministerijos nutarimu įmonei suteikta teisė atlikti statinio dalies projektavimo ir specialiuosius darbus, vykdyti statinio statybos specialiąją techninę priežiūrą ypatingos svarbos statybos objektuose.